Kонкурс под наслов "С България в сърцето"
Kонкурс под наслов "С България в сърцето"
В чест на Националния празник 3 март на 27.02.2015г.в сградата на Кукления театър се проведе Областния рецитаторски конкурс под наслов "С България в сърцето", организиран от РИО на МОН гр.Силистра и ОУ "Отец Паисий".
Над 100 участници рецитираха стихове за България, българския народ и нейните достойни синове. Със завоюваното II място в IV възрастова група Теодора Драгомирова от 12 б клас показа силата и красотата на българското слово, показа гордостта си от своята национална принадлежност.

-------------------
ОЧАКВАМЕ ВАШИТЕ СИГНАЛИ! Ако станете свидетел на инцидент, катастрофа, неправилно паркиране, побой, самозабравил се политик или нещо нередно, което Ви заобикаля - сигнализирайте ни! ВАЖНО! Ако сметнете, че някой е в опасност, първо помогнете или се обадете на тел. 112.