Кметът Александър Сабанов поздрави шампионките по баскетбол от Силистра - отбора на момичетата до 12 г. на БК "Доростол", които бяха първи и миналата година на Държавното първенство. Той им поднесе празнимна торта.
Благодарност към състезателките и техните треньори - Светлана Тодорова и Лъчезар Тодоров. За седемте победи и нито една загуба в турнира! Сабанов участва вчера и в закриването на турнира по баскетбол в Пъэрва дивизия при юношите до 16 г. В него БК "Доростол" зае второ място, като на финала отстъпи на БК "Славия" - София. Трети е отборът на БК "Св. Георги" - Софияа, четвърти е БК "Дунав 2016" - Русе. Миналата седмица отборът на юношите до 15 г. на БК "Доростол" зае осмо място на финалите на държавното първенство. Предстоят още състезания до края на сезона за отбори от БК Доростол4 - момчета и момичета до 13 г и др.

-------------------
ОЧАКВАМЕ ВАШИТЕ СИГНАЛИ! Ако станете свидетел на инцидент, катастрофа, неправилно паркиране, побой, самозабравил се политик или нещо нередно, което Ви заобикаля - сигнализирайте ни! ВАЖНО! Ако сметнете, че някой е в опасност, първо помогнете или се обадете на тел. 112.