Вълнуващ и незабравим ден 15 септември в ПГМТ " Владимир Комаров"
Вълнуващ и незабравим ден 15 септември в ПГМТ " Владимир Комаров"
Ден трепетен и вълнуващ за всяко българско дете
По традиция празникът бе отбелязан запомнящо се в ПГМТ "Владимир Комаров". Точно в 9 часа бе издигнат националният флаг. Сценарият прикова вниманието чрез звуците от рапсодия "Вардар" и вълнуващите слова за родината, училището, знанието. Актуални в обществото са специалностите КТТ, АТТ и Компютърни мрежи.
Гости на тържеството бяха: г-н Станислав Стойков - управител на Аймекс ЕООД, г-жа Н. Петрова-председател на училищното настоятелство, г-н П. Маринов - управител на "Везни55" и др.
Новоприетите ученици положиха клетва и станаха равноправни членове сред учениците-комаровци.След тържественото приветствие г-жа Георгиева-директор на гимназията - плисна менчето с вода и пожела "На добър час".
НА ДОБЪР ЧАС, КОМАРОВЦИ!
-------------------
ОЧАКВАМЕ ВАШИТЕ СИГНАЛИ! Ако станете свидетел на инцидент, катастрофа, неправилно паркиране, побой, самозабравил се политик или нещо нередно, което Ви заобикаля - сигнализирайте ни! ВАЖНО! Ако сметнете, че някой е в опасност, първо помогнете или се обадете на тел. 112.