Първокласниците от ОУ "Иван Вазов" с своя първи рецитал "С България в сърцето"
Първокласниците от ОУ "Иван Вазов" с своя първи рецитал "С България в сърцето"
Първокласниците от ОУ "Иван Вазов" участваха в своя първи рецитал "С България в сърцето", посветен на Националния празник - 3 март. Гости на рецитала бяха г-н Кононов, директор на училището и г-жа Р. Георгиева, помощник-директор. Директорът поздрави всички участници и връчи похвали на най-добре представилите се.
Браво на малките рецитатори!
-------------------
ОЧАКВАМЕ ВАШИТЕ СИГНАЛИ! Ако станете свидетел на инцидент, катастрофа, неправилно паркиране, побой, самозабравил се политик или нещо нередно, което Ви заобикаля - сигнализирайте ни! ВАЖНО! Ако сметнете, че някой е в опасност, първо помогнете или се обадете на тел. 112.
Автор: Христина Иванова