През месец февруари се проведоха състезания по волейбол и футбол между отборите от училища от общината, които се съревноваваха в 3 възрастови категории.
При волейбола се състезаваха 13 отбора. Във възрастова група V-VII клас, при момичетата и при момчетата първенци са отборите на ОУ "Св. св. Кирил и Методий".
Във втората възрастова група - девойки VIII-X клас на чело на класацията застана отборът на ЕГ "Пейо Яворов", при юношите във същата възраст победата бе за ПМГ "Св. Климент Охридски".
В третата възрастова група от XI - XII клас, при девойките призьорите са отборът на ПМГ "Св. Климент Охридски", а при юношите - отборът на ЕГ "Пейо Яворов".
Във футболните първенства се включиха общо 14 отбора - възраст V - VII клас победители станаха момчетата от отбора на "Св. св. Кирил и Методий". ПГМТ "Владимир Комаров" завоюваха първите места и в двете възрастови групи за юноши - VIII - X клас и XI - XII клас.
На 18 април 2015 година, на стадион Луи Айер ще се проведат Общинските и Областните първенства по лека атлетика.
-------------------
ОЧАКВАМЕ ВАШИТЕ СИГНАЛИ! Ако станете свидетел на инцидент, катастрофа, неправилно паркиране, побой, самозабравил се политик или нещо нередно, което Ви заобикаля - сигнализирайте ни! ВАЖНО! Ако сметнете, че някой е в опасност, първо помогнете или се обадете на тел. 112.