Недялка Добрева е новия кмет на Средище

Недялка Добрева е новия кмет на Средище

Регион: Кайнарджа Категория: Политика Публикувано: Прегледи: 629
Недялка Добрева е новия кмет на Средище

Недялка Добрева - кандидат на БСП спечели частичните избори за кмет на село Средище с 377 гласа. Нейният опонент Георги Краев, издигнат от инициативен комитет като независим кандидат, получи доверието на 161 избиратели. Това съобщи за Радио Шумен Мая Бочева - заместник кмет на Кайнарджанската община. Право на глас в селото имат 1129 души. Регистрирана е избирателна активност 49.78 на сто. Досегашният кмет на селото Георги Василев е подал оставка по лични причини.

-------------------

ОЧАКВАМЕ ВАШИТЕ СИГНАЛИ! Ако станете свидетел на инцидент, катастрофа, неправилно паркиране, побой, самозабравил се политик или нещо нередно, което Ви заобикаля - сигнализирайте ни! ВАЖНО! Ако сметнете, че някой е в опасност, първо помогнете или се обадете на тел. 112.

ИЗПРАТИ СИГНАЛ



Коментари