Детска музикална студия "ДО РЕ МИ" отново най - добри!

Детска музикална студия "ДО РЕ МИ" отново най - добри!

Регион: Силистра Категория: Спорт Публикувано: Прегледи: 1016
Детска музикална студия "ДО РЕ МИ" отново най - добри!

ДЕТСКА МУЗИКАЛНА СТУДИЯ "ДО РЕ МИ"

ОТНОВО НАЙ - ДОБРИ!

Преди броени дни най-малката формация на музикална студия "ДО РЕ МИ" с ръководители Бонка и Пламен Скорчелиеви се завърна от Албена, където участници от Русия, Украйна, Румъния, България, Грузия,Беларус и Германия си дадоха среща на Международния детски фестивал на изкуствата "Трикси",който се провежда под патронажа на Министерство на културата на Република България. Възпитаниците на Бонка Скорчелиева се състезаваха в категория Поп и джаз пеене. В раздел ансамбли до 12 години, чаровните певци: Еми и Мишо/7г./ , Бети Нели и Мими /8 г./ от вокална група "ДО РЕ МИ" се състезаваха с 11 формации. Със своето вокално майсторство и артистичност се класираха на 1-во място.Бяха удостоени със званието Лауреат І - ва степен /Диплом и красива статуетка/. За атрактивното си изпълнение на песента "Дино рок" пък получиха и Специална награда. Награди спечелиха и трите индивидуални участнички в трета възрастова група: Христина Миленова - Дипломант I степен, Втора възрастова група Симон Цонева - Дипломант ІІ степен и Владилена Василева - Дипломант. Вокална група "ДО РЕ МИ" и Христина Миленова получиха и покани за участия в Международни конкурси в чужбина.

Всички в Музикална студия "ДО РЕ МИ" са щастливи, защото това е поредното признание за талантите от Детска музикална студия "ДО РЕ МИ" и труда на ръководителите - Бонка и Пламен Скорчелиеви.

-------------------

ОЧАКВАМЕ ВАШИТЕ СИГНАЛИ! Ако станете свидетел на инцидент, катастрофа, неправилно паркиране, побой, самозабравил се политик или нещо нередно, което Ви заобикаля - сигнализирайте ни! ВАЖНО! Ако сметнете, че някой е в опасност, първо помогнете или се обадете на тел. 112.

ИЗПРАТИ СИГНАЛ




Коментари