С 11 победи през сезона отборът на юношите старша възраст на Футболен клуб "Доростол" стана вицешампион в Зоналната група!
Кметът на община Силистра ги поздрави лично заедно с треньора им Веселин Василев. Той им пожела да продължават да тренират с хъс и да носят победи за клуба и града ни. "Сигурен съм, че ги чакат още успехи!", заяви кметът. Община Силистра всяка година подкрепя финансово и този клуб, развиващ след подрастващите най-популярния колективен спорт. Друга е темата какво е състоянието на мъжкия тим при ФК "Доростол" и колко оптимистично е неговото бъдеще след 14-ото място в Трета Североизточна аматьорска футболна лига. Както е известно, от пролетния сезон отборът играе изключително с местни футболисти. Междувременно е обявен прием за футболисти в Спортно училище "Дръстър".
-------------------
ОЧАКВАМЕ ВАШИТЕ СИГНАЛИ! Ако станете свидетел на инцидент, катастрофа, неправилно паркиране, побой, самозабравил се политик или нещо нередно, което Ви заобикаля - сигнализирайте ни! ВАЖНО! Ако сметнете, че някой е в опасност, първо помогнете или се обадете на тел. 112.