След убедителната си победа вчера срещу отбора на БК "Св. Георги" - София в среща, играна в зала "Дръстър" като домакин, отборът на БК "Доростол" - юноши (16 г.), днес от 12 ч. играе финал срещу БК "Славия" - София в четворния турнир в Първа дивизия.
В интересен, динамичен и само на моменти оспораван мач доростолци се наложиха над съперника си със 76:52. В някои моменти разликата бе и над 30 т. Днес срещата срещу софиянци, победили още по-убедително БК "Дунав" - Русе, се очаква с по-голямо напрежение, защото ще бъде оспорван двубой, поне според предварителните очаквания, пердвид вече видяното на паркета в първите мачове на тимовете.
-------------------
ОЧАКВАМЕ ВАШИТЕ СИГНАЛИ! Ако станете свидетел на инцидент, катастрофа, неправилно паркиране, побой, самозабравил се политик или нещо нередно, което Ви заобикаля - сигнализирайте ни! ВАЖНО! Ако сметнете, че някой е в опасност, първо помогнете или се обадете на тел. 112.