Днес и утре - 26 и 27 май, зала "Дръстър" приема финалната четворка в Първа баскетболна дивизия за юноши до 16 години, като в нея отборът на БК "Доростол" ще се бори за място на финала на държавното първенство.
Програма за 26 май (вторник): 16:00 ч. - Славия - Дунав Русе; 18:00 ч. - Доростол - Свети Георги София. На 27 май (сряда): 10:00 ч. - мач за 3-о място; 12:00 ч. - финал. Междувременно отборът на БК "Доростол" при 15-годишните юноши завърши на 8-мо място на държавното първенство. Припомняме, че 12-годишните ни момичета за втора поредна година са шампонки на страната.
-------------------
ОЧАКВАМЕ ВАШИТЕ СИГНАЛИ! Ако станете свидетел на инцидент, катастрофа, неправилно паркиране, побой, самозабравил се политик или нещо нередно, което Ви заобикаля - сигнализирайте ни! ВАЖНО! Ако сметнете, че някой е в опасност, първо помогнете или се обадете на тел. 112.