Поредно обновление на Тутраканската болница

Поредно обновление на Тутраканската болница

Регион: Тутракан Категория: Общество Публикувано: Прегледи: 419
Поредно обновление на Тутраканската болница

Днес в общинската болница МБАЛ Тутракан ЕООД се състоя официалното откриване на централното фоайе и обновената регистратура - една дългоочаквана стъпка към по-добри условия за пациентите и работещите в лечебното заведение.

Събитието започна с тържествено освещаване, отслужено от отец Йордан Тонков, който благослови новото начало и пожела здраве и благоденствие на всички. В своето обръщение управителят на болницата д-р Богомил Бойчев сподели, че проектът е реализиран благодарение на финансовата подкрепа на множество дарители, като изрази искрена благодарност към Община Тутракан и Общински съвет - Тутракан за постоянната подкрепа и ползотворното сътрудничество през годините. Той подчерта, че това партньорство е от ключово значение за развитието на болницата, за благополучието на местната общност и за устойчивото бъдеще на здравеопазването в региона.

image

Събитието уважиха кметът на Община Тутракан д-р Димитър Стефанов, неговият заместник Васил Дойнов, председателят на Общински съвет Тутракан Адем Адем, зам.-кметът на Община Главиница Сузан Акиф и секретарят на Община Главиница Нювит Юсуф.Те поздравиха екипа на болницата за постигнатото и пожелаха здраве, сили и още много успехи в грижата за хората, като увериха, че ще продължат да подкрепят развитието на лечебното заведение.

-------------------

ОЧАКВАМЕ ВАШИТЕ СИГНАЛИ! Ако станете свидетел на инцидент, катастрофа, неправилно паркиране, побой, самозабравил се политик или нещо нередно, което Ви заобикаля - сигнализирайте ни! ВАЖНО! Ако сметнете, че някой е в опасност, първо помогнете или се обадете на тел. 112.

ИЗПРАТИ СИГНАЛ



Коментари