Отборът на Светлана и Лъчезар Тодорови постигна само победи в група "А".
С големи разлики силистренки надделяха над отборите на Свети Влас, Стара Загора - "Берое", Русе - "Дунаов", София ("Септември" и "Локомотив"). В другата група успешно играят "Славия"- София и "Релски спортист" - Самоков. Да припомним, че миналата година 12-годишните момичета на Силистра са шампионки. С надеждата за достойно представяне и тази годиан.
Междувременно в Румъния на международен турнир на националния тобор за 14 г. момчета бяха двама доростолци - Бойко Калинов и Леонид Димов.
-------------------
ОЧАКВАМЕ ВАШИТЕ СИГНАЛИ! Ако станете свидетел на инцидент, катастрофа, неправилно паркиране, побой, самозабравил се политик или нещо нередно, което Ви заобикаля - сигнализирайте ни! ВАЖНО! Ако сметнете, че някой е в опасност, първо помогнете или се обадете на тел. 112.