Деца играят вън...на стадиона

Деца играят вън...на стадиона

Регион: Силистра Категория: Култура Публикувано: Прегледи: 175
Деца играят вън...на стадиона

С много настроение, ентусиазъм и спортсменски дух премина футболният турнир, организиран от Обединен детски комплекс - Силистра!

За него споделиха във Феуйсбук от ДГ "Иглиска": "Нашите деца се представиха чудесно, показаха отлична игра, отборен дух, борбеност и желание за победа. Всеки мач беше изпълнен с емоции, усмивки и достойно представяне, което ни изпълни с гордост. За своите усилия, старание и спортни успехи участниците бяха наградени - признание за труда, постоянството и любовта към спорта.

Поздравления за всички деца, треньора и организаторите, които направиха този ден незабравим! Продължавайте да мечтаете, да спортувате и да вярвате в своите възможности!".

Впрочем 17 май е традиционен Ден на българския спорт!

-------------------

ОЧАКВАМЕ ВАШИТЕ СИГНАЛИ! Ако станете свидетел на инцидент, катастрофа, неправилно паркиране, побой, самозабравил се политик или нещо нередно, което Ви заобикаля - сигнализирайте ни! ВАЖНО! Ако сметнете, че някой е в опасност, първо помогнете или се обадете на тел. 112.

ИЗПРАТИ СИГНАЛ



Коментари