Пътнотранспортно произшествие без пострадали, но със значителни материални щети, е станало вчера около 11:20 часа в село Черник.
На кръстовище, образувано от улиците "Тунджа" и "Шести май", са се ударили лек автомобил "Ауди", управляван от 18-годишен, и лек автомобил "Фолксваген" с 65-годишен водач. При произшествието няма пострадали хора, но по колите са нанесени значителни материални щети, както и е разрушена основата на електрически стълб. Алкохолните проби на водачите са отрицателни. Извършен е оглед, причините за инцидента се изясняват. Образувано е досъдебно производство.
-------------------
ОЧАКВАМЕ ВАШИТЕ СИГНАЛИ! Ако станете свидетел на инцидент, катастрофа, неправилно паркиране, побой, самозабравил се политик или нещо нередно, което Ви заобикаля - сигнализирайте ни! ВАЖНО! Ако сметнете, че някой е в опасност, първо помогнете или се обадете на тел. 112.