Уважаеми просветни и културни дейци,
24 май носи особен ореол - в нашето съзнание той е заел мястото на най-истинския и най-български празник.
Затова всяка година го отбелязваме с много вълнение, вяра и от сърце.
С всички сили трябва да мислим и работим за образованието, да превърнем културните средища и училищата в по-желана територия, в място, където идните поколения с вдъхновение ще продължат да съхраняват българските традиции!
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК!
АДЕМ АДЕМ,
председател на Общински съвет Тутракан
-------------------
ОЧАКВАМЕ ВАШИТЕ СИГНАЛИ! Ако станете свидетел на инцидент, катастрофа, неправилно паркиране, побой, самозабравил се политик или нещо нередно, което Ви заобикаля - сигнализирайте ни! ВАЖНО! Ако сметнете, че някой е в опасност, първо помогнете или се обадете на тел. 112.