Наградиха участниците в конкурса „На Коледа стават чудеса”

Наградиха участниците в конкурса „На Коледа стават чудеса”

Регион: Главиница Категория: Образование Публикувано: Прегледи: 484
Наградиха участниците в конкурса „На Коледа стават чудеса”

Община Главиница и МКБППМН за поредна година организират конкурс за изработване на коледни картички на тема "На Коледа стават чудеса", по случай предстоящите Коледни и Новогодишни празници.

Главната цел на конкурса беше да накара всяко дете, изработвайки своятa коледна картичка, да се докосне до коледните празници, до доброто и справедливото, до магията на святата Коледна нощ.

Стотици деца и ученици взеха участие с прекрасните изработени от тях картички с топли пожелания. Картичките, както всяка година, ще бъдат разпродадени с благотворителна цел.

На 20.12.2021 г. в заседателна зала, на емоционално тържество в присъствие на участници и учители, отличените получиха своите награди от г-жа Сузан Акиф - заместник-кмет на Община Главиница, г-жа Иванка Сярова - заместник кмет на Община Главиница и председател на МКБППМН и г-н Ашкън Салим - секретар на Община Главиница.

Класирането по възрастови групи е както следва:

 Първа възрастова група 3-7 годишна възраст:

I място - Арда Ведат от група "Слънчице" на ДГ "Св. Св. Кирил и Методий", гр. Главиница;

I място - Ърмак Неджмидин от изнесена група "Кокиче", с.Зебил към ДГ "Св. Св. Кирил и Методий", гр. Главиница;

II място - Ердем Метин от група "Мечо пух" на ДГ "Св. Св. Кирил и Методий", гр. Главиница;

III място - Радослава Георгиева от изнесена група "Васил Левски", с. Зафирово към ДГ "Св. Св. Кирил и Методий", гр. Главиница.

Поощрителна награда:

Седа Гинкова от изнесена група "Роза", с. Богданци към ДГ "Св. Св. Кирил и Методий", гр. Главиница.

 Втора възрастова група 1-4 клас:

I място - Даниел Сяров от I клас на СУ "Васил Левски", гр. Главиница;

I място - Джейда Джевдет от I клас на СУ "Васил Левски", гр. Главиница;

II място - Анъл Абедин от II клас на СУ "Васил Левски", гр. Главиница;

II място - Арда Тахир от II клас на СУ "Васил Левски", гр. Главиница;

III място - Елисса Миленова от I клас на СУ "Васил Левски", гр. Главиница;

III място - Есер Зафер от I клас на СУ "Васил Левски", гр. Главиница.

Поощрителни награди:

Дерин Мустафа от I клас на СУ "Васил Левски", гр. Главиница;

Ирем Ридван от I клас на СУ "Васил Левски", гр. Главиница.

За най-красиво пожелание - Сонер Юсеин от 4 клас на ОУ "Отец Паисий", с. Стефан Караджа

 Трета възрастова група 5-7 клас:

I място Туче Салим от VII клас на СУ "Васил Левски", гр. Главиница;

II място Синем Рамадан от VII клас на СУ "Васил Левски", гр. Главиница;

III място Никол Николова от V клас на СУ "Васил Левски", гр. Главиница;

Поощрителна награда:

Денис Манолов от VI клас на ОУ "Отец Паисий", с. Стефан Караджа.

 Четвърта възрастова група 8-12 клас:

I място Неслишах Илиева от XII клас на СУ "Васил Левски", гр. Главиница;

II място Емел Расим от VIII клас на СУ "Васил Левски", гр. Главиница.

 Групова работа - 1а клас на СУ "Васил Левски", гр. Главиница.

image

-------------------

ОЧАКВАМЕ ВАШИТЕ СИГНАЛИ! Ако станете свидетел на инцидент, катастрофа, неправилно паркиране, побой, самозабравил се политик или нещо нередно, което Ви заобикаля - сигнализирайте ни! ВАЖНО! Ако сметнете, че някой е в опасност, първо помогнете или се обадете на тел. 112.

ИЗПРАТИ СИГНАЛ



Коментари
left
right