С прочувствени думи в свой пост в профила си във Фейсбук народната певица Ивелина Димова - Глас от Добруджа, която е родена в Пловдив, но е отрасла в Силистра - възпитаничка е на СУ "Никола Вапцаров" - някога в него имаше специализирани певчески паралелки, си взе довиждане със своите вече бивши колеги: "Помня първия работен ден в ДФА "Филип Кутев"- денят бе моят 19-и рожден ден. Започнах с ентусиазъм, мечти, желание за развитие, респект към артистите и ръководителите на най-големия, най- утвърдения, първия по рода си в България фолклорен ансамбъл - Държавен Фолклорен Ансамбъл "Филип Кутев" (София).

Ще запомня и последния работен ден в него - днешният! Но най-вече ще помня времето, в което съм била част от този ненадминат състав, хората, от които съм се учила и на които винаги ще бъда благодарна за изграждането ми като личност и изпълнител. За мен това време остава изключително ценно със своите уроци, емоции, непреходни отношения, истински приятелства, с красивите места, до които ме отведе, с прекрасните песни, които имах възможността да изпея...Беше голяма чест да бъда почти 18 години част от вас!"
За бъдещето очакваме в следващ пост!
-------------------
ОЧАКВАМЕ ВАШИТЕ СИГНАЛИ! Ако станете свидетел на инцидент, катастрофа, неправилно паркиране, побой, самозабравил се политик или нещо нередно, което Ви заобикаля - сигнализирайте ни! ВАЖНО! Ако сметнете, че някой е в опасност, първо помогнете или се обадете на тел. 112.