В ученическия турнир по шахмат за купа "Дръстър" участваха 4 отбора от по 10 играчи (от 1-ви до 7-ми клас) от ОУ "Иван Вазов", ОУ "Св. Св. Кирил и Методий", ОУ "Отец Паисий" и СУ "Н. Й. Вапцаров". Победител и носител на купа "Дръстър" е отборът на ОУ "Св. Св. Кирил и Методий". На второ място се класира отбора на СУ "Н. Й. Вапцаров. Трети са ОУ "Иван Вазов". На четвърто място е ОУ "Отец Паисий".
Кметът на Община Силистра д-р Юлиян Найденов поздрави учениците и им пожела нови успехи и постижения.


-------------------
ОЧАКВАМЕ ВАШИТЕ СИГНАЛИ! Ако станете свидетел на инцидент, катастрофа, неправилно паркиране, побой, самозабравил се политик или нещо нередно, което Ви заобикаля - сигнализирайте ни! ВАЖНО! Ако сметнете, че някой е в опасност, първо помогнете или се обадете на тел. 112.